Fajerwerki na Weselu. Magia chwili.

ARKA Fajerwerki - Wieloletnie doświadczenia w wykonywaniu spektakularnych pokazów sztucznych ogni.

ARKA Fajerwerki – Wieloletnie doświadczenia w wykonywaniu spektakularnych pokazów sztucznych ogni.



Wszystkie osoby zainteresowane
fajerwerkami na weselu zapraszamy na:

www.Fajerwerki-Wesele.pl


Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu spektakularnych weselnych pokazów sztucznych ogni.

Jesteśmy bezpośrednim importerem fajerwerków z Chin, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość przy zachowaniu niskich cen i dbałości o bezpieczeństwo.



Pokaz fajerwerków na weselu

Fajerwerki kojarzą się na ogół wszystkim z nocą sylwestrową. Coraz częściej jednak rozświetlają też i inne ważne chwile i wydarzenia naszego życia.

Ogromną popularność zyskały pokazy fajerwerków na weselach. Sprawiają one, że ten niezwykły dzień w życiu młodej pary staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i zapadający w pamięć. Wywołują zachwyt i emocje u nowożeńców jak i gości.

Fajerwerkom może towarzyszyć podkład muzyczny. Ulubiona piosenka pary młodej, w takt której rozświetlają niebo sztuczne ognie czyniąc ten moment jeszcze bardziej magicznym.

Na czym polega magia fajerwerków?

fajerwerki-na-weseluZ pewnością na tym, iż zasypują nas bogactwem wrażeń; od feerii barw i wspaniałych efektów wizualnych, dźwięków aż po specyficzny zapach. Budzą także nostalgie dzieciństwa, wspomnienia i uczucia ekscytacji. Tworzą szczególna dramaturgię, nastrój i oprawę wydarzenia.

Fajerwerki weselne często stanowią niespodziankę dla pary młodych i innych gości. Wtedy emocje i zachwyt są jeszcze większe.

Ceny pokazów fajerwerków weselnych zależą od czasu ale przede wszystkim intensywności i dynamiki widowiska.

W zależności od wykorzystanych efektów cena ta może oscylować od 1500 zł do 30000 zł i więcej w przypadku bardzo dużych widowisk pirotechnicznych.

Decyduje tu głównie budżet zamawiającego. Co ważne, za niewielką stosunkowo sumę może jednak w piękny sposób wzbogacić imprezę.

Alternatywą jest zakupienie zestawu do samodzielnego odpalania, co znaczenie zmniejsza koszty. Każdy pokaz pirotechniczny tworzony jest indywidualnie według wymagań klienta i uroczystości.

Pokazy sztucznych ogni jako wspaniały i szczególny akcent imprezy weselnej warto utrwalić. Nagranie video z takiego pokazu to doskonała pamiątka uwieczniająca magię takiej chwili.



ARKA Fajerwerki
Sklep z fajerwerkami w Poznaniu

Poznań, ul. Jackowskiego 21
tel. 601 775 854
kontakt@arkafajerwerki.pl

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>